" A szabad ember jogaiért vállalt küzdelemben, az erkölcsi erőket és jellemeket termelő kipróbált intézmények értéke hatványozott mértékben tünik ki." 

HomeTanulókI - IV osztály

Alsó tagozat tanulói

I. Osztály

Osztályvezető: Tódor Hajnalka

  Név
1. Bodi M. Aranka
2. Botos L. Anita
3. Budi R. Zsombor
4. Czári S. Adél
5. Cseke Á. Zsolt
6. Csobot I. Bernadett
7. Csobot R. Imelda
8. Daczo A. Simona
9. Dobos A. Andrea
10. Geregely I. Richárd
11. Jánosi Zs. Balázs
12. Kalányos A. Marius
13. Kalányos P. Arnold
14. Kovács J.Janka
15. Kovács R. Eszter
16. Lakics B. Tihamér
17. Lengyel I. Hunor
18. Majlát M. Erika
19. Márton Zs. Tímea
20. Nagy A. Andrea
21. Nedelka L. Hilda-Erzsébet
22. Ötvös D. Marius
23. Sztojka Zsolt

 

II. Osztály

Osztályvezető: Maioran Emese-Mária

  Név
1. Balázs J.János
2. Bărneţi Z. Krisztina
3. Budi Z. Alex
4. Czári L. Klaudia
5. Czári L. Richárd
6. Daczó R. Gáspár
7. Gál Cs. Szilárd
8. Goga L. Rajmund
9. Kalányos J. József 
10. Lengyel Cs. Cintia
11. Lengyel L. Roxána
12. Lestyán P. Ödön
13. Nagy Z. Enikő
14. Szabó I. Szilárd
15. Szakács L. Attila
16. Szász J. József
17. Tamás L. Ákos
 
 

III. Osztály

Osztályvezető: Miklós Hajnal

  Név
1. András G. Szabolcs
2. Bálint Cs. Zsolt
3. Bálint-Kajcsa T.Márk
4. Balogh J. Katalin
5. Bánfi L. Lajos 
6. Boga Imre
7. Bokor B. Dalma
8. Boldizsár Marcella
9. Budi B. Emilia
10. Buta A. István
11. Czári E.Előd
12. Czári I. Imre
13. Daczó A. Richárd
14. Daczó G. Bernadett
15. Daczó S. Norbert
16. Dani Cs. Emilia
17. Dani Cs. Franciska
18. Forró I. Imre
19. Goga Leonárd
20. Goga Sebastian
21. György L. Zoltán
22. János L.Zoltán-István
23. Jánosi Zs.Anett
24. Kajcsa  Z. Előd
25. KajcsA L. Réka
26. Kecskés A. Krisztina
27. Lestyán Cs. Hanna
28. Ötvös Tamara
29. Pál A.Tihamér
 

IV. Osztály

Osztályvezető: Bálint Kinga

  Név
1. Bánfi L. Szabolcs
2. Bánfi P. Szunita
3. Basa I. Antónia-Krisztina
4. Bărneţi Z. Attila
5. Bocskor F. Boglárka
6. Bodi L. Orsolya
7. Bokor B. Ildikó
8. Budi J. János
9. Budi Sz. Noémi
10. Budi L. Szilárd
11. Czári S. Olivér
12. Czári A. Szilvia
13. Daczó L. Oszkár
14. Goga L. Melánia 
15. Goga S. Richard
16. György E. Adrián-Zoltán
17. György E. Krisztián-István
18. Kalányos D. Cintia
19. Kovács J. Noémi
20. Lengyel Cs. Endre
21. Lengyel E. Szilamér
22. Lestyán P. Nikoletta
23. Paraditza S. Mária
24. Portik Cs. Szabolcs
25. Szakács L. Mónika
26. Tamás L. Loránd
27. Tamás A. Szimóna
 

 

Hasznos linkek

Romániai tanügyminisztérium

Hargita Megyei Tanfelügyelőség

 

Ki van online

Oldalainkat 3 vendég és 0 tag böngészi

Free business joomla templates